RSS Powiat Szyd�owiecki: Komunikaty Starosty

Komunikaty Starosty

04.03.2013 Komunikat Starosty Szydłowieckiego z dnia 4 marca 2013 roku
w sprawie sytuacji na lokalnym rynku pracy i możliwości jego aktywizacji
czytaj więcej
08.02.2012 Komunikat Starosty Szydłowieckiego z dnia 8 lutego 2012 r.
W związku z licznymi enuncjacjami medialnymi  i kierowanymi do mnie zapytaniami dotyczącymi Stypendium Starosty Szydłowieckiego, informuję, że Rada Powiatu w Szydłowcu w budżecie na rok 2012 zwiększyła pulę środków przeznaczonych na stypendia dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych do kwoty 40 tysięcy złotych.
czytaj więcej

29.09.2011 Komunikat Starosty Szydłowieckiego z dnia 29 września 2011 roku
W związku z zapowiadaną przez Prokuraturę Generalną likwidacją znacznej liczby prokuratur w Polsce, w dniu 27 września 2011 roku  zwróciłem się do Pani Minister Ewy Kopacz - parlamentarzysty z naszego regionu z prośbą o interwencję w tej sprawie,  przekazując jednocześnie plik dokumentów argumentujących potrzebę funkcjonowania  samodzielnej  prokuratury w Szydłowcu.
czytaj więcej
07.07.2011 Komunitat Starosty Szydłowieckiego z dnia 6 lipca 2011 r.
W dniu 24 czerwca 2011r. Dyrektor Samodzielnego Publicznego Zespołu Zakładów Opieki Zdrowotnej w Szydłowcu Pan Andrzej Piotrowski podpisał umowę z Mazowieckim Odziałem Wojewódzkim Narodowego Funduszu Zdrowia na świadczenia medyczne z zakresu ratownictwa medycznego. Wartość rocznego kontraktu jest na dotychczasowym poziomie a wynika z pozytywnej oceny oferty przetargowej złożonej przez szydłowiecki SPZZOZ.
czytaj więcej

11.03.2011 POWIAT SZYDŁOWIECKI POZYSKAŁ DODATKOWE FUNDUSZE NA PRZECIWDZIAŁANIE BEZROBOCIU
  Powiat Szydłowiecki pozyskał dodatkowe środki finansowe w wysokości 2,6 miliona złotych  na aktywne formy przeciwdziałania bezrobociu. Jest to efekt starań Powiatowego Urzędu Pracy w Szydłowcu, który  przygotował projekt zaakceptowany do realizacji przez Europejski Fundusz Społeczny.
czytaj więcej
11.02.2011 POWIAT SZYDŁOWIECKI WNIOSKUJE O POWOŁANIE PROKURATURY REJONOWEJ W SZYDŁOWCU
  W związku z licznymi zapytaniami kierowanymi do Starosty Szydłowieckiego  przez środowiska samorządowe, instytucje oraz mieszkańców powiatu w sprawie  funkcjonowania szydłowieckiej prokuratury  informuję:
czytaj więcej

25.01.2011 Komunikat Starosty Szydłowieckiego z dnia 25 stycznia 2011 roku
  W związku z licznymi zapytaniami kierowanymi do Starosty Szydłowieckiego, mającymi związek ze zmianami w państwowym systemie ratownictwa medycznego informuję, że skutki proponowanych przez organy państwa zmian nie stwarzają zagrożenia dla bezpieczeństwa zdrowotnego mieszkańców Powiatu Szydłowieckiego. Zarówno ilość jak i rodzaj zespołów ratownictwa medycznego nie ulegną zmianie. Świadczenia w zakresie ratownictwa medycznego  oraz nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej będą nadal realizowane.
czytaj więcej


 

Jeżeli chcesz polecić naszą stronę znajomemu wypełnij poniższy formularz - informacja zostanie wysłana na wskazany adres e-mail.
* Twoje imię:
* Twój e-mail:
* Imię odbiorcy:
* E-mail odbiorcy:
Komentarz:
 
wyślij